pejzaż

Jeśli chodzi o wybór miejsca na event, pierwszą trudnością, oprócz znalezienia terminu, który wszystkim odpowiada, jest określenie lokalizacji imprezy. Choć kuszące jest wybieranie miejsc, które są łatwo dostępne dla wszystkich, dobrym pomysłem może być wybór nietypowego miejsca.

Wyraź swoją odmienność

Twoja firma jest wyjątkowa i chcesz stworzyć wydarzenie w oryginalnym miejscu, aby zaznaczyć swoją odmienność. Być może po prostu nie chcesz być jak wszyscy inni i unikasz typowych hotelowych sal konferencyjnych. Nietypowe miejsca to skuteczny sposób na pokazanie, że nie robisz wszystkiego tak samo jak inni. Proponujesz nowe ustawienie i wybierasz to, które najlepiej pasuje do Twojego DNA. Możesz również zaoferować nowe zajęcia, wychodząc poza klasyczne ramy.

Murale reklamowe

Wytycz nowy szlak

Jest to oczywiście jeden z pierwszych powodów, dla których warto wybrać nietypowe miejsce. Im bardziej miejsce różni się od tradycyjnych, tym większe prawdopodobieństwo, że zrobisz wrażenie na ludziach, którzy są zbyt przyzwyczajeni do oglądania tego samego i znudzeni przebywaniem w tego samego typu miejscach, bez żadnej oryginalności. Śmiemy twierdzić, że można również połączyć wyjątkowe otoczenie z wyjątkowymi zajęciami.

Spraw, by marketing szeptany zadziałał

Organizacja eventu w nietypowym miejscu to także maksymalne szanse na wywołanie szumu. Ludzie nie zawahają się przekazywać informacji na portalach społecznościowych podczas wydarzenia lub rozmawiać o nim w swoim gronie, zwłaszcza gdy mówią o nowych doświadczeniach. Dobrą rzeczą w oryginalności jest to, że sprawia, że ludzie mówią!

Tworzenie niekonwencjonalnego klimatu

Wychodzenie poza schematy łamie ustalone konwencje. Uczestnicy znajdą się w przyjaznej atmosferze i będą bardziej zrelaksowani niż w otoczeniu, do którego są przyzwyczajeni. Niezależnie od tego, czy są to klienci, pracownicy czy dostawcy, będą oni przebywać w bardziej przyjaznym, mniej formalnym otoczeniu, co powinno ułatwić rozmowę z nimi.

Uważaj na logistykę

Jeśli chcesz zorganizować swój event w atrakcyjnej lokalizacji, nie chodzi tylko o to, by brać pod uwagę oryginalność miejsca. Powinieneś sprawdzić, czy wszystkie urządzenia są obecne, aby nie utrudniały Ci tego kwestie logistyczne. Niektóre firmy specjalizują się w wynajmowaniu nietypowych miejsc i oferują usługi dostosowane do potrzeb klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.